Peb muab High Qualityequipment

Cov khoom siv Gencor

  • 6-chaw nres nkoj 10/100M / 1000M L2 WEB Managed Industrial Ethernet Hloov multimode dual fiber

    6-chaw nres nkoj 10/100M/1000M L2 WEB Managed Industrial ...

    6-chaw nres nkoj 10/100M/1000M L2 WEB Tswj Muaj Ethernet Hloov multimode dual fiber ntau yam khoom nta: Qauv CFW-HY2024M-2 Interface yam ntxwv Tsau Chaw nres nkoj 4 * 10/100 / 1000Base-T RJ45 ports 2 * 1024M-100 Chaw nres nkoj Ethernet Chaw nres nkoj 1-4 txhawb nqa 10/100/1000Base-T pib-sensing, puv / ib nrab duplexMDI / MDI-X tus kheej hloov kho Twisted PairTransmission 10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 meters) 100BASE-TX : Cat5 los yog tom qab UTP(≤100 meters)1000BASE-T: Cat5e los yog tom qab UTP(≤100 metres...

  • Tag nrho gigabit 16 optical 8 hluav taws xob Plaub caug megabit muaj qib L3 network tswj hloov 6KV xob tiv thaiv

    Tag nrho gigabit 16 optical 8 hluav taws xob Plaub caug mega ...

    Tag nrho gigabit 16 optical 8 hluav taws xob Plaub caug megabit muaj qib L3 network tswj kev hloov 6KV xob tiv thaiv Cov Khoom Muag: Gigabit nkag, 10G uplink ◇ Txhawb tsis thaiv cov xaim xaim nrawm.◇ Txhawb nqa puv-duplex raws li IEEE802.3x thiab ib nrab-duplex raws li Backpressure.◇ Txhawb Gigabit Ethernet chaw nres nkoj thiab 10G SFP + uplink chaw nres nkoj ua ke, uas ua rau cov neeg siv yooj yim tsim kev sib tham kom tau raws li qhov xav tau ntawm ntau yam xwm txheej. Kev Ruaj Ntseg ◇ Txhawb nqa chaw nres nkoj tshaj tawm ...

  • 5-chaw nres nkoj 10/100M Industrial Ethernet Hloov

    5-chaw nres nkoj 10/100M Industrial Ethernet Hloov

    Khoom Nta: Qhia txog 5-chaw nres nkoj 100M industrial-qib hloov, coj los rau koj los ntawm Huizhou changfei photoelectricity technology co., ltd, Ltd. rau cov neeg siv khoom thoob ntiaj teb.Nrog xyoo ntawm kev tshawb fawb thiab kev txhim kho kev paub, peb tau sau ntau yam kev paub thiab kev tshawb fawb patents hauv thaj tsam ntawm optoelectronics.Peb txoj kev mob siab rau kev ua tau zoo muaj pob ntseg ...

  • 10-chaw nres nkoj 10/100M Ethernet Hloov

    10-chaw nres nkoj 10/100M Ethernet Hloov

    10-chaw nres nkoj 10/100M Ethernet Hloov Khoom Nta: Qhia peb cov khoom tshiab, 8 + 2 100M PoE hloov, qhov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau koj cov kev xav tau kev sib tham!Raws li cov kws tshaj lij kev lag luam kev lag luam ntse tswj kev hloov pauv, PoE hloov, Ethernet hloov, txuas txuas wireless, thiab wireless 4G router chaw tsim khoom, peb txaus siab rau kev xa cov khoom zoo rau peb cov neeg siv khoom.8 + 2 100M PoE hloov yog lub cuab yeej muaj zog uas tau tsim los muab kev txhim khu kev qha thiab ua haujlwm tau zoo.Wit...

Cia siab rau peb, xaiv peb

Txog Peb

Cov lus piav qhia luv luv:

Huizhou Changfei tau cog lus ntev los muab cov neeg siv khoom thoob ntiaj teb nrog cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws thiab cov khoom zoo thiab cov kev pabcuam.Nws tau sau ntau qhov kev paub dhau los hauv kev tshawb fawb thiab kev txhim kho cov khoom siv optoelectronic thiab kev tshawb fawb txog kev tshawb fawb patent, thiab tau txais kev qhuas los ntawm ntau dua 360 tus neeg muag khoom thiab cov neeg sawv cev hauv ntau dua 100 lub teb chaws thoob ntiaj teb.Huizhou Changfei ua lub luag haujlwm ntawm kev sib raug zoo, tsim cov khoom lag luam xws li kev tswj hwm qib kev hloov pauv rau 5G optical fiber ntau cov khoom siv sib txuas lus, ntse PoE, network keyboards, SFP optical modules, thiab ua rau muaj txiaj ntsig zoo rau cov txiaj ntsig ntawm tib neeg kev lag luam.

Koom nrog hauv kev ua yeeb yam

Txheej xwm & Trade Shows

  • img (4)
  • img (3)
  • img (1)
  • img (2)
  • img (6)
  • img (7)
  • img (8)
  • img (5)
  • img (11)
  • img (12)
  • img (9)
  • img (10)