• 1

Fiber ntau Transceiver

  • 8FE + 2GE WDM Media Converter (Ib hom Tib-fiber SC)

    8FE + 2GE WDM Media Converter (Ib hom Tib-fiber SC)

    CF-8F12GSW-20A series yog 8FE + 2GE fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 2 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 8 * 155M uplink SC fiber ntau por.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 8FE + 2GE WDM Media Converter (Ib hom Dual-fiber SC)

    8FE + 2GE WDM Media Converter (Ib hom Dual-fiber SC)

    CF-8F22GSW-20 series yog 8FE + 2GE fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 2 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 8 * 155M uplink SC fiber ntau por.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 8FE + 2GE WDM Media Converter (Ib hom Tib-fiber SC)

    8FE + 2GE WDM Media Converter (Ib hom Tib-fiber SC)

    CF-8F12GSW-20B series yog 8FE + 2GE fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 2 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 8 * 155M uplink SC fiber ntau por.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 8FE + 2GE WDM Media Converter (ntau hom Dual-fiber SC)

    8FE + 2GE WDM Media Converter (ntau hom Dual-fiber SC)

    CF-8F22GMW-2 series yog 8FE + 2GE fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 2 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 8 * 155M uplink SC fiber ntau por.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (ntau hom Dual-fiber SC)

    10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (ntau hom Dual-fiber SC)

    CF-2028GMW-2 series yog 10/100/1000M fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 8 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 2 * 1000Base-X uplink SC fiber chaw nres nkoj.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (Ib hom Dual-fiber SC)

    10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (Ib hom Dual-fiber SC)

    CF-2028GSW-20 series yog 10/100/1000M fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 8 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 2 * 1000Base-X uplink SC fiber chaw nres nkoj.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 10-chaw nres nkoj 10/100/1000M WDM Media Converter (ib leeg-hom Ib-fiber SC)

    10-chaw nres nkoj 10/100/1000M WDM Media Converter (ib leeg-hom Ib-fiber SC)

    CF-2018GSW-20 series yog 10/100/1000M fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 8 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 2 * 1000Base-X uplink SC fiber chaw nres nkoj.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 10-chaw nres nkoj 10/100/1000M WDM Media Converter (ib leeg-hom Ib-fiber SC)

    10-chaw nres nkoj 10/100/1000M WDM Media Converter (ib leeg-hom Ib-fiber SC)

    CF-2018GSW-3 series yog 10/100/1000M fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 8 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 2 * 1000Base-X uplink SC fiber chaw nres nkoj.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (SFP)

    10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (SFP)

    CF-2008GW-SFP series yog 10/100/1000M fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 8 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 2 * 1000Base-X uplink SFP fiber ntau chaw nres nkoj, Tus neeg siv tuaj yeem xaiv qhov sib txawv optical modules, xws li multimode dual fiber, ib hom dual fiber ntau, thiab ib hom tib fiber ntau.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (ntau hom Dual-fiber SC)

    10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (ntau hom Dual-fiber SC)

    CF-8022GMW-2 series yog 10/100/1000M fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 2 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 8 * 1000Base-X uplink SC fiber chaw nres nkoj.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (Ib hom Dual-fiber SC)

    10-chaw nres nkoj 10/100/1000M Media Converter (Ib hom Dual-fiber SC)

    CF-8022GSW-20 series yog 10/100/1000M fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 2 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 8 * 1000Base-X uplink SC fiber chaw nres nkoj.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.

  • 10-chaw nres nkoj 10/100/1000M WDM Media Converter (ib leeg-hom Ib-fiber SC)

    10-chaw nres nkoj 10/100/1000M WDM Media Converter (ib leeg-hom Ib-fiber SC)

    CF-8012GSW-20B series yog 10/100/1000M fiber ntau media converter ntawm nws tus kheej tsim los ntawm CF FIBERLINK.Nws muaj 2 * 10/100/1000Base-T chaw nres nkoj thiab 8 * 1000Base-X uplink SC fiber ntau por.Cov xov xwm hloov pauv tau txais kev lag luam-chav kawm Taiwan Realtek lub tuam txhab cov khoom nqa-qib nti kev daws teeb meem, uas muaj kev ua haujlwm ruaj khov, ua haujlwm zoo thiab tus nqi siab. cov nroog nyab xeeb los tsim kom muaj txiaj ntsig zoo thiab kev sib txuas lus ruaj khov.

    Cov qauv tsis tswj hwm, ntsaws thiab ua si, tsis muaj teeb tsa, yooj yim siv.